З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ПАПІР-МАЛУ!

Дата: 16 Червня, 2021, Автор: , В рубриці: Новини компанії, Коментарі: Коментарі Вимкнено до З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ПАПІР-МАЛУ!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ПАПІР-МАЛУ!
Шановні колеги!

Сьогодні, 14-го червня, ми відзначаємо 22-у річницю з дня створення нашої картонно-паперової фабрики «Папір-Мал».
За цей час спільно, разом з вами ми подолали непростий шлях, на якому були і труднощі, і перемоги. Завдяки злагодженій роботі, чудовому колективу наше підприємство стрімко розвивається. Переконаний — попереду нас чекають чергові здобутки та, звісно, європейський рівень виробництва та умов праці, до чого ми наполегливо йдемо, щороку модернізуючи обладнання та покращуючи умови праці. Не буду перераховувати все, чого вдалося досягти за останні роки — ви це добре знаєте. Зазначу лише, від імені власників та керівництва Папір-Малу — ми пишаємося кожним з вас, оскільки ви щодня робите свій внесок в нашу спільну справу задля процвітання підприємства.
На сьогодні нашою продукцією користуються у всіх регіонах України, за винятком зони ООС та Криму. Її асортимент і якість задовольняють найвибагливіших клієнтів, але ми не зупиняємося на досягнутому, прагнемо до кращого, критично ставлячись до своїх досягнень. І — працюватимемо над подальшим удосконаленням виробництва, розширенням цехів, освоєнням випуску нових видів паперу та ринків збуту. Не забуваймо, що вносимо і свій посильний вклад в збереження планети — ми переробляємо вторсировину, паперові відходи, працюючи задля здобуття екологічної рівноваги в світі. У «Папір-Мала» — екологічно чисте виробництво, яке не забруднює навколишнє середовище.
А також зауважу, нам пощастило — «Папір-Мал» розташований у самому серці паперової галузі. 150 років тому на цьому місці заклали перші камені у фундамент Малинської паперової фабрики, відомої на увесь світ завдяки випуску найтоншого конденсаторного паперу. Це місце, як мовиться, намолене. Воно приносить удачу нам, наступним поколінням виробників папероробної промисловості.
Вітаю всіх зі святом! Зичу миру, злагоди, сімейного затишку, добробуту, дружби і взаєморозуміння в колективі. Нехай кожен день приносить нам усім радість та успіх. Разом ми досягнемо нових висот!
З нагоди свята ми традиційно підготували для вас подарунки, сюрпризи і вашу улюблену лотерею. Зважаючи на пандемію КОВІДу, розіграш призів відбудеться в онлайн-режимі — ви зможете спостерігати відеотрансляцію. Ті, кому пощастить — отримають на згадку про день народження Папір-Мала побутову техніку та інші цінні призи.
Зі святом!

Хоменко Віктор Васильович,
Директор картонно-паперової фабрики
Папір-Мал

Comments are closed.
Відправити резюме

×
Завантажити файл
У вас є резюме? Прикріпіть його до анкети

допустимі формати: doc, pdf, txt, zip, розмір не більш 10 Мб)

  ×
  Заповнити форму   Досвід роботи
   Освіта
   ×