Крафт-Папір (мішковий папір) (Сила - Kraft) - сорт міцного обгорткового паперу, вживаного для виготовлення мішків різних розмірів для сипучої продукції. Основна властивість крафт-паперу - міцність до механічних пошкоджень. Також, крафт-папір застосовується для упаковки поліграфічної продукції, виготовлення конвертів, пакетів, в неї упаковують продукти харчування, промислові вироби і т.п. Мішковий папір також характеризується повітропроникністю, запакована в нього продукція має можливість дихати і тому краще адаптується до коливання температури і вологості, на відміну від синтетичної упаковки! Цей папір має здатність вбирати вологу і відповідно оберігати вміст від вогкості, при цьому володіючи високою стійкістю до роздирання.
Картонні гільзи використовуються в текстильній, поліграфічній, харчовій, хімічній промисловості для виробництва різних плівок, тканин, ниток, паперу, картону, ізоляції та іншої продукції. Виготовляється з екологічно чистої сировини високої якості і може використовуватися у другорядній переробці Виробництво гільзи здійснюється методом безперервної спіральної намотки картонній стрічки на штанги різного діаметру. Підігрів штанги забезпечує хорошу адгезію картону при будь-якій температурі повітря. Внутрішній діаметр становить 28, 45, 60мм товщина стінки 1 мм Безупинна спіральна навивка – ніж рухається разом з гільзою, яка розрізається. Довжина гільзи регулюється за побажанням Замовника
Бабінорізка – верстат, бабінорізальна машина, призначена для перемотування й поздовжнього різання ролей паперу та картону з подальшим намотуванням в окремі роли меншого формату. Верстат складається з вузла що подає, на якому за допомогою механічного або пневматичного вала встановлюється бабіна сировинного матеріалу. Через проміжні вали полотно паперу надходить на вузол різання, що складається з циліндричних і дискових ножів.
Флатування (від англ. Flat – плоский, рівний) паперу, картону – це поперечна різка рулонного паперу або картону на аркуші необхідного формату. Цей процес здійснюється на спеціальних машинах, званих флаторізками (листорізки). Флаторізки (листорізки) застосовуються на поліграфічних, паперових, картонажних та інших підприємствах, які переробляють зазначений матеріал, для поперечного розрізання рулонного паперу або картону на аркуші заданого формату. Листи укладаються на піддони, підібрані за форматом порізаного паперу.