26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії

Дата: 26 Квітня, 2021, Автор: , В рубриці: Новини компанії, Коментарі: Коментарі Вимкнено до 26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії

Папір-Мал висловлює велику вдячність всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.
Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які 35 років тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.
Окрему подяку висловлюємо нашому працівнику – машиністу котельні, Халепі Володимиру Олексійовичу, який приймав  участь у знешкодженні наслідків аварії на ЧАЕС та працював в зоні радіаційного лиха.
Бажаємо  всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Comments are closed.
Відправити резюме

×
Завантажити файл
У вас є резюме? Прикріпіть його до анкети

допустимі формати: doc, pdf, txt, zip, розмір не більш 10 Мб)

  ×
  Заповнити форму   Досвід роботи
   Освіта
   ×