День міста у Малині!

On Вересень 17, 2018, Posted by , In Новини компанії,Привітання та оголошення,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до День міста у Малині!

В цьому році у місті Малин відбулось дійсне масштабне святкування Дня Міста! І ми, картонно-паперова фабрика “Папір-Мал” цьому посприяли! Як це було – дізнайтесь з цієї статті.

Туалетний папір: білий чи сірий?

On Вересень 13, 2018, Posted by , In Зручно користувачу,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до Туалетний папір: білий чи сірий?

Стоячи перед полицею з туалетним папером багато з нас задумується який же взяти – білий чи сірий? Давайте розберемося разом з цим питанням!

Час на папері

On Вересень 6, 2018, Posted by , In Зручно користувачу,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до Час на папері

Календар – цікаве слово, можна сказати ритмічна пам’ятка людства метою якої — бути надійними хранителями пам’яті про те, що лежало в першооснові кожної з культур. 

ПОШТОВІ МАРКИ

On Серпень 30, 2018, Posted by , In Зручно користувачу,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до ПОШТОВІ МАРКИ

  Передача інформації на відстані протягом віків залишала бажати кращого. Траплялось, що люди дізнавались про загибель близької людини через роки, а під час війни отримували наказ вступити в бій з ворогом, не знаючи, що вже був підписаний мирний договір.

Картон та його види

On Серпень 23, 2018, Posted by , In Зручно користувачу,Новини виробництва,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до Картон та його види

Що варто знати про картон та йоги види? Який матеріал є найпопулярніший у світі та чому? Шукайте відповіді у нашій статті.

Історія картонної тари

On Серпень 16, 2018, Posted by , In Зручно користувачу,Новини виробництва,Новини компанії, With Коментарі Вимкнено до Історія картонної тари

Зараз ми бачимо і використовуємо їх майже кожен день — від коробки вівсяних пластівців вранці, до упаковуванняи нашого улюбленого ґаджета. Для виготовлення пакування, коробок, зазвичай використовують щільний папір або так званий картон. Він представлений в різноманітних формах, розмірах і кольорах. Читайте далі про цікаву історію картонної тари.

Шлях конверта

On Серпень 2, 2018, Posted by , In Зручно користувачу,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до Шлях конверта

  Очікування листа, звістки від близьких – це щось особисте. А те куди ми кладемо листа, так званий конверт, має свою історію. Як і все в нашому світі. Читайте далі.

Вітальні листівки

On Липень 26, 2018, Posted by , In Зручно користувачу,Новини компанії,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до Вітальні листівки

У всіх на слуху слово ЛИСТІВКА. Майже кожен дарував вітальну листівку. А як давно цей метод вираження найкращих побажань та вітання був винайдений? Що було зображено на перших листівках? Нумо дізнаймось. Читайте далі.

Листування

On Липень 19, 2018, Posted by , In Зручно користувачу,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до Листування

Листування – це своєрідний меседж, який має свою історію, адже листи мали не тільки особистий характер. Є багато різновидів листів:  потаємне, особисте послання, що несе у собі романтичність, публічне звернення або службовий лист. З чого все починалось та в чому була романтика, читайте далі у статті.

Візитна картка

On Липень 12, 2018, Posted by , In Зручно користувачу,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до Візитна картка

  Нині, візитівка – то як Ваше обличчя: починаючи з даних та закінчуючи дизайном. Візитівка стала настільки звичною річчю, що навіть важко повірити в те, що в цього предмету є власна, досить довга історія. Читайте далі у нашій статті.