Співпраця та партнерство з Київським політехнічним інститутом.

On Січень 22, 2020, Posted by , In Новини виробництва, With Коментарі Вимкнено до Співпраця та партнерство з Київським політехнічним інститутом.

З метою впровадження сучасних хімічних технологій у сферу виробництва паперу з макулатурного волокна закладено основи партнерства та співпраці колективу ВО “Папір-Мал” та науковців інженерно-хімічного факультету Київського політехнічного інституту. В змістовній дискусії зі співробітниками кафедри екології та технології рослинних полімерів доц., к.т.н. Дейкун Іриною Михайлівною та ст. викладач, к.х.н. Галиш Вітою…

У Малині вперше цьогоріч збиратимуть та утилізовуватимуть новорічні дерева містян

On Січень 14, 2019, Posted by , In Зручно користувачу,Новини компанії, With Коментарі Вимкнено до У Малині вперше цьогоріч збиратимуть та утилізовуватимуть новорічні дерева містян

Після закінчення новорічних свят, за ініціативи влади міста Малин, вперше в цьому році передбачено збір та утилізацію новорічних ялинок. Для цього 21-22 січня ялинки та сосни малинчани зможуть принести і залишити в пунктах збору.

Щорічний звіт від “Папір-Мал”

On Грудень 27, 2018, Posted by , In Новини виробництва,Новини компанії,Привітання та оголошення, With Коментарі Вимкнено до Щорічний звіт від “Папір-Мал”

Отже ще один рік підходить до кінця, а це означає що прийшов час розповісти про всі найяскравіші події для “Папір-Мал”.

Папір та новорічні свята

On Грудень 20, 2018, Posted by , In Зручно користувачу,Привітання та оголошення,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до Папір та новорічні свята

Новорічні свята вже майже тут! Багато років папір супроводжує цей святковий час, прикрашає його.

Папір

On Грудень 13, 2018, Posted by , In Без рубрики, With Коментарі Вимкнено до Папір

Якщо врахувати, що світове виробництво газетного паперу сьогодні становить близько 20 мільйонів тон щорічно, а надруковані на ньому часописи проникають у найвіддаленіші куточки нашої планети, то стане зрозумілим, який потік інформації завдяки паперові одержує людство, не кажучи вже про величезні тиражі книг, журналів, проспектів, лозунгів і тощо.

Паперові рушники та їх застосування

On Грудень 6, 2018, Posted by , In Зручно користувачу,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до Паперові рушники та їх застосування

Паперові рушники – важлива річ на будь-якій кухні. При цьому їх можна використовувати не тільки за прямим призначенням. Ділимося незвичайними варіантами їх використання в новій статті.

Наждачний папір

On Листопад 29, 2018, Posted by , In Зручно користувачу,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до Наждачний папір

Для чистової і чорнової обробки поверхонь досить часто застосовується наждачний папір. Види матеріалу володіють окремими технічними характеристиками, різною зернистістю, видами використаного абразиву. Детальніше читайте далі.

А ви знали про вощений папір?

On Листопад 22, 2018, Posted by , In Зручно користувачу,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до А ви знали про вощений папір?

Людство не стоїть на місці, і практично кожен день хтось робить нове відкриття, з’являються нові винаходи. Деякі з них виявляються марними, інші користуються популярністю зовсім недовго. Але є й такі, які залишаються в нашому житті надовго і використовуються в різних сферах життя. До такого винаходу можна віднести і вощений папір.

Класифікація паперу

On Листопад 15, 2018, Posted by , In Зручно користувачу,Новини виробництва,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до Класифікація паперу

  Папір — це аркуші, що складаються із волокон рослинного походження. Довжина волокон приблизно один міліметр. Папір відрізняється за масою (від 40-250 грам/1м2), способом виготовлення, форматом, видом друкарської продукції. Більш детальніше про види паперу читайте у статті.

Паперові стаканчики (частина 2)

On Листопад 8, 2018, Posted by , In Без рубрики, With Коментарі Вимкнено до Паперові стаканчики (частина 2)

У попередній статті ми говорили про того, хто був батьком паперових стаканчиків. Нині ми поговоримо про їх життєвий шлях. Читайте у статті.