Як виробляються серветки z-складання?

On Листопад 2, 2017, Posted by , In Зручно користувачу,Новини виробництва, With Коментарі Вимкнено до Як виробляються серветки z-складання?

Серветки z чи v складання зустрічаються скрізь – у офісах, кафе, готелях та торговельних центрах. Але як їх виробляють? На це і багато інших питань Ви отримаєте відповідь у цій статті!

Серветки починаються з виготовлення основи.  Для основи наших серветок торгової марки “Zетка” ми використовуємо вторинну сировину.

 

Макулатура доставляється на фабрику де вона чекає свого часу для перетворення у чудові серветки.

Далі макулатура за допомогою навантажувачів доставляється на конвейерну  стрічку, додатково пересортовується та потрапляє у машину яка перетворює її на паперову массу.

Це відбувається під дією води та високої температури.

Навантажувач що переміщує макулатуру

Машина що створює основу серветок отримує паперову масу за допомогою таких труб – справжній трубопровід майже готових серветок!

По цим трубам паперова маса переміщається до машини що створює основу

 

Потім спеціальна машина для виготовлення основи розподіляє паперову масу, розкатує її через десятки валиків та просушує від зайвої вологи. На фото зображена машина для виготовлення основи для картону, але принцип роботи дуже схожий.

Машина за допомогою температури та механічного тиску перетворює паперову масу в основу для виробів!

 

Лишився один крок від основи до реальних і знайомих серветок. Спеціальний станок забирає основу з двох бабін, перфорує їх, розрізає та формує z або v складання з серветок. Різниця між цими складаннями та більше інформації про серветки Ви можете отримати з нашої статті.

Машина отримує основу…

 

… і формує готові серветки.

 

Далі лишається тільки розпакувати їх по пачкам і відправити до магазинів та супермаркетів!

На рисунку зображено запаковані рушники "Zетка"

Запаковані рушники “Zетка” готові для використання!

 

Comments are closed.