Як виробляється туалетний папір?

On Листопад 14, 2017, Posted by , In Зручно користувачу,Новини виробництва, With Коментарі Вимкнено до Як виробляється туалетний папір?

Білосніжий, персиковий, рожевий або жовтий, з тисненням або рівний, щільний і більш тонкий, багатошаровий або в один шар – це все туалетний папір. Він є вдома у кожного, але не всі знають як він виробляється. Ми розкажемо Вам про виробництво паперу на нашій фабриці Папір-Мал.

Макулатура

Процес виготовлення туалетного паперу на “Папір-Малі” розпочинається з макулатури. Ми виготовляємо папір,виключно, з вторинної сировини, таким чином не шкодячи екології.

Макулатуру ми закупаємо у нашого надійного партнера – Українська Макулатурна Компанія.  Для своєї продукції “Папір-Мал” використовуємо  відходи виробництва, перероблення та використання гофрованого картону та гофротара з небіленої целюлози (Макулатура МС-5Б), відходи виробництва поліграфічної галузі (Макулатура МС-7Б), використані паперові невологоміцні мішки (Макулатура МС-4А).

Макулатура підходить для виробництва паперу, картону, серветок та гільз. Зберігається  макулатура  на закритому чи відкритому складах.

Обробка паперу

На початку макулатуру чистять від бруду і зайвих домішок. Після її кришать в дробильному пристрої, додаючи при цьому воду. Порубану макулатуру фільтрують крізь сито. На поверхні сита залишаються сторонні включення, пропущені в першому етапі.

Таким чином очищена суміш переходить в промивний бак, в якому її промивають водою. Тривалість промивки встановлює якість і ціну виготовленої туалетного паперу. Після промивальну воду сточують у водостоки. Папір-Мал працює безперервно, тому папір постійно поставляється у машину.

Після очищення папір потрібно довести до правильної консистенції – певного рівня помелу і потрібної довжини волокна. Після цього маса надходить на папероробну машину. Тут вона проходить крізь дві сітки – під час руху вода стікає, папір надходить на лощильний циліндр, температура якого доходить до 110 градусів, де відбувається сушка і формування паперу.

Цілодобово працює відділ контролю якості. Тут перевіряють як паперову масу, так вже і готову продукцію. Якщо зразки не проходять перевірку за якісними показниками або мають зовнішні дефекти, то продукція йде на вторинну переробку. Вся продукція відповідає  українським стандартам.  Фабрика є експортером паперу до країн Східної Європи.

Готова продукція

 

Туалетний папір вже можна використовувати, проте навряд у Вас є місце під багатотонний рулон, правда? Саме тому готова основа перемотується у зручні по розміру рулони. Будь-який рулон містить у собі дві частини – основу туалентого паперу, перемотану у рулон звичного розміру та етикетку. Основу наматують у необхідний діаметр і  отримують та званий “олівець”.

Приклад “олівця” туалетного паперу торгової марки “Спеціаль”

Далі отримані олівці нарізають на звичні для кожного рулони туалетного паперу. Залишилося його упакувати, завантажити у машину та привезти на полиці магазинів – і ось він вже у Вас вдома!

Готовий папір вже чекає Вас на поличках магазинів!

Comments are closed.