Виробництво

On Листопад 1, 2016, Posted by , In Новини виробництва, With Коментарі Вимкнено до Виробництво

Весь асортимент картону та санітарно-гігієнічної продукції ТзОВ «Папір-Мал» виробляється на сучасному заводі у Малині – невеликому містечку на Житомирщині. Підприємство, здатне виробляти продукцію, що відповідають високим стандартам якості, побудоване у Малині не випадково. На вибір саме цього міста вплинули декілька істотних факторів. Малин це місто паперовиків, з великою історією та досвідом в картонно-паперовій галузі. Малин, як і уся Житомирська область, – це регіон із позитивною динамікою економічного розвитку. Час засвідчив, що відновлення та модернізація основних потужностей ТзОВ «Папір-Мал» у Малині виявилось стратегічно правильним рішенням.

Оновлення в цехах заводу обладнання дозволяє виробляти найширший асортимент картону та санітарно-гігієнічної продукції , які відповідають високим стандартам якості.
Перевірка якості продукції відбувається на всіх етапах виробництва та здійснюється у власній лабораторії. Вся продукція, яка зійшла з конвеєра підприємства якісна та безпечна.

Висока якість продукції ТзОВ «Папір-Мал» залежить від сировини, яку використовують для виробництва санітарно-гігієнічної продукції. Оскільки у питаннях якості не може бути компромісів, для виробництва СГП ТзОВ «Папір-Мал» використовує лише натуральну 100% безпечну втор сировину.
Об’єм продукції, яку випускає ТзОВ «Папір-Мал», постійно збільшується. В свою чергу, популярність і стабільно зростаючий попит на продукцію ТзОВ «Папір-Мал» зумовлені неперевершеною якістю продукції, асортиментом, який регулярно збільшується та грамотною дистрибуцією.

Comments are closed.