Все, що пов’язано з папером: від туалетної революції до цікавих фактів

On Листопад 30, 2017, Posted by , In Зручно користувачу,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до Все, що пов’язано з папером: від туалетної революції до цікавих фактів

Нині на папері всі пишуть, малюють, читають або з нього роблять кораблики, капелюхи та роблять справжні витвори мистецтва. З появою цього матеріалу, людство зробило величезний крок у своєму розвитку.

Папір – благородний матеріал.

Асортимент «паперово-гігієнічної» продукції насправді більше, ніж Ви думаєте! Навіть звичайний одношаровий туалетний папір може бути декількох варіантів – з втулкою чи без, Джамбо-рулони і звичайні «50-метрові».
До речі, дуже зростає популярність на використання паперових рушників. Технологія їх виробництва практично нічим не відрізняється від виробництва туалетного паперу. Різняться лише щільність і ширина рулону. Так середньостатистичний українець, витрачає в рік понад двадцять п’ять кілограмів паперу, це середній показник по всьому світу. Лідером з використання паперу є Сполучені Штати Америки, а найнижчими показниками володіють країни Африки.

Неймовіна краса паперу!

Туалетна революція

Революція в оснащенні санвузлів відбулася завдяки появі диспансерів. Сучасні системи зберігання та роздачі рідкого мила, туалетного паперу, паперових посуду, очисників повітря та інших засобів гігієни зручні у використанні, дозволяють запобігти крадіжці та прекрасно вписуються в інтер’єр туалетної кімнати.

 

Людській фантазії – не має меж

Креативний підхід

Для поціновувачів спорту

Часто в громадських туалетах встановлюють електросушарки, однак більш гігієнічний варіант – диспансери одноразових паперових рушників.
Прогрес не стоїть на місці й одним з винаходів є електронний папір. На ньому можна переглядати будь-яку інформацію. На відміну від традиційних рідкокристалічних екранів, у яких використовується підсвічення матриці для формування зображення, електронний папір відбиває світло як звичайний папір. Вам не потрібно з собою тягати кілограми макулатури.

Книги з електронного паперу – справжня знахідка для книгоманів!

 

Цікаві факти

При роботі з тонкими аркушами паперу люди отримують найболючіші рани. Цьому служить те, що товщина паперу настільки мала, що може цілком переплюнути гостроту навіть звичайного леза. Але поріз проходить не глибокий, не дістає до основних капілярів і виходять травмованими тільки нервові закінчення.

Обрережно з листами паперу!

Американська газета “Old farmer’s Almanac” – це спеціальне друковане видання для сільських жителів, яке почало виходити з 1792 р. Кілька десятиліть XIX ст. ця газета виходила зі спеціальною перфорацією, щоб після прочитання її було зручно повісити в туалеті й “вжити”.

Корисний альманах)))

 

Іспанські вболівальники використовують туалетний папір, щоб майструвати з нього гірлянди та плакати для матчів. Тому в дні перед іграми чемпіонату Іспанії купити туалетний папір в магазинах дуже складно.

“Закидування” туалетним папером на футбольних трибунах

У 1973 р. Дж. Карсон, ведучий одного з популярних американських телешоу, жартома сказав в ефірі, що в США скорочується виробництво туалетного паперу, і її ось-ось не стане на прилавках магазинів. Цей жарт викликала справжню кризу: американці змели весь папір з полиць магазинів, і на протязі 20 днів у країні відчувався її гострий дефіцит. Карсону навіть довелося вибачатися перед жителями США за свій невдалий жарт.
В Європі краще всього розкуповується туалетний папір традиційного білого кольору. Винятком є тільки Франція: її жителі віддають перевагу гламурно-рожевому. До кінця XIV ст. випуск туалетного паперу в Китаї досяг промислових масштабів.

Всі фото взято з Інтернету. Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах та на сайті! Далі цікавіше! 

 

Comments are closed.