Туалетний папір: білий чи сірий?

On Вересень 13, 2018, Posted by , In Зручно користувачу,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до Туалетний папір: білий чи сірий?

Стоячи перед полицею з туалетним папером багато з нас задумується який же взяти – білий чи сірий? Давайте розберемося разом з цим питанням!

Переваги білого паперу

Білий папір вважається більш елітним видом туалетного паперу. Він виготовляється зазвичай з первинної сировини, тобто з целюлози. Такий папір звісно привабливо виглядає.

Білий папір дуже гарно виглядає на полицях і приваблює покупців. Звісно він значно м’якіший від сірого паперу.

Також білий папір випускають на гільзах і в упаковках по декілька штук. Білий папір має перфорацію і приємні візерунки. Також перевагою можна вважати можливість ароматизувати такий папір, додати монохромний або кольоровий друк на основу рулону.

Переваги сірого паперу

Сірий папір підходить Вам, якщо Ви дійсно піклуєтесь про довкілля. Сірий папір виготовляється з вторинної сировини та додатково не відбілюється. При виробництві такого паперу не використовуються шкідливі відбілювачі.

Також сірий папір більш економічний у використанні, бо у рулоні зазвичай його більше. Сірий папір продається індивідуально в рулонах, Вам не потрібно купувати одразу велику упаковку з 4-ох чи 8-ми рулонів.

Який жеж папір все-таки кращий для Вас?

Кожен обирає для себе, що важливіше – комфорт і люкс якість чи екологічність та економія.

Продукція картонно-паперової фабрики “Папір-Мал” поєднує в собі обидві ці категорії паперу. Ми створили транспортні упаковки по 4 рулони для зручності покупця.

Наші рулони випускаються у форматі на гільзі, тому у Вас не буде проблем з диспенсерами. При цьому продукція виготовлена з вторинної сировини та захищає довкілля!

Прагніть нового!

Фото взято з мережі Інтернет та фото з сайту картонно-паперової фабрики “Папір-Мал”.

 

Comments are closed.