Тиждень торгової марки “Спеціалъ”

On Лютий 7, 2017, Posted by , In Новини виробництва,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до Тиждень торгової марки “Спеціалъ”

У нас чудові новини – наша торгова марка “Спеціалъ” приймає участь у конкурсах “Українська зірка упаковки” та “Українська упаковка”. Погляньте лише, як чудово виглядає наша “Спеціалъ”.

При створенні цієї торгової марки ми намагалися отримати старовинний вигляд упаковки у сучасній якості продукту. Основа паперу складається з невідбіленої целюлози, як її виготовляли раніше. При цьому папір намотаний на втулку, тобто він підходить для сучасних побутових тримачів.

З кожним нашим виробом ми намагаємося зменшити екологічний слід продукції і зробити її максимально екологічно чистою. Саме тому для упаковки “Спеціаль” було знайдено унікальне рішення, представлене і описане нище.

Упаковка (4 рулончика) скріплена спеціальною мотузкою, що виготовлена з вторинної сировини, тому для упаковки туалетного паперу “Спеціалъ” не було використано поліетилену, який є шкідливим для довкілля. Ці упаковки запаковані у транспортну упаковку що також виготовлена з крафт паперу, ще один крок до екологічної чистоти.

Туалетний папір “Спеціалъ” це найкраще поєднання чудового зовнішнього вигляду, сучасної основи, екологічності та зручності у кожному рулоні. Спробуйте папір “Спеціаль” і Ви!

Comments are closed.