Тиждень торгової марки “Zетка”

On Лютий 15, 2017, Posted by , In Новини компанії,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до Тиждень торгової марки “Zетка”

Цей тиждень присвячено торговій марці “Zетка” – рушникам v-складання високої якості. Дізнайтеся, чому Zетка це найкращий вибір для бізнесу та дому!

Що ж таке рушники V-складання?

Трошечки теорії

Листові паперові рушники бувають двух основних складань: V-складання та Z-складання. Як це виглядає на продукції зображено на наступному рисунку.

На рисунку зображено згортання паперових рушників - зліва ве згортання (рушник перегнуто по середині одною лінією), справа зет-згортання (рушник перегнуто двума лініями і поділено на три рівні частини).

Типи згортань паперових рушників: зліва – v-згортання, справа – z-згортання.

Рушники “Zетка” є рушниками V-складання

Як ними користуватися?

Ці рушники зазвичай використовують у офісах, ресторанах і кафе, у готельних комплексах. Для професійних закладів такі рушники упаковують у поліетиленовий рукав, у них або стримане або відсутне брендування. Рушники заправляють у диспенсери – вони зображені на рисунку нище.

На картинці зображено 4 диспенсера різного зовніщнього вигляду і конструкції

Зовнішній вигляд професійних диспенсерів для серветок V-складання

Такі рушники для закладів є більш економним та зручним, так як на відміну від рулонних рушників користувач за один раз може вийняти один індивідуальний рушник, одною рукою і одним рухом. Просто, зручно і економно!

Чим рушники Zетка відрізняються від інщих таких рушників?

На ринку України представлено багато виробників листових рушників V-складання. Чим Zетка від них відрізняється?

Перше – “Zетка” підходить усім

Рушники “Zетка” на відміну від рушників інших виробників зручні не лише для великих закладів, а і для малого бізнесу і дому. Вони випускаються у двох комплектаціях – у пластиковій плівці для завантаження у диспенсери та у картонному багаторазовому диспенсері.
Перший тип упаковки рушників необхідний у вигляді змінних блоків для закладів та офісів. Така упаковка є класичною для листових рушників.
Проте у малих кафе, малих офісах та вдома рідко можна зустріти диспенсери такого типу, бо зазвичай вони доволі дорогі. Тим більше вони потребують місця для встановлення, яке буває не у всіх у доступі. А ще вони не мобільні – такий диспенсер встановлюється раз і його переміщення досить проблематичне.
Саме для таких ситуацій ми створили картонний багаторазовий диспенсер – зручний і дешевий замінних професійних диспенсерів. Він позбавлений недоліків свого дорогого “брата” – не потребує закріплення на стіні, його можна забрати з собою і він дешевий. При цьому він забезпечує таку ж саму зрічність користування рушниками.

На рисунку зображено промо-фото упаковки рушників Zetka з різних ракурсів

Картонні диспенсери “Zетка” – зручно, економно, красиво.

Друге – “Zетка” виглядає стильно!

Дизайн продукції торгової марки “Zетка” підходить усім – він добре виглядатиме на будь-якій кухні і у кафе!

Клапан для розпаковки диспенсера залишає Ваші рушники чистими та свіжими!

На рисунку зображено запаковані рушники "Zетка"

Запаковані рушники “Zетка” зручні у транспортуванні.

На рисунку зображено рушники "Zетка" у розпакованому виді з розпакованими серветками

Диспенсер у дії

На рисунку зображено запаковані рушники "Zетка"

Задня частина запакованих рушників “Zетка”

Третьє – стабільність виробника

Рушники торгової марки “Zетка” випускаються компанією “Папір-Мал” – одним з провідних виробників санітарно-гігієнічної продукції протягом багатьох років. Наші партнери завжди лишаються задоволені якістю та ціною наших продуктів, при виготовлені використовується сучасне обладнання.

Отже, рушники “Zетка” еталон паперових серветок – це продукція високої якості, зручність користування та стильний дизайн.

Comments are closed.