Тиждень рулонних паперових рушників

On Березень 9, 2017, Posted by , In Новини компанії,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до Тиждень рулонних паперових рушників

На вулиці теплішає, тане сніг і співають пташки – це означає що весна вже тут! Це чудова пора року коли нам всім хочеться більше гуляти парком, поїхати до лісу на шашлики чи відпочити на дачі. Саме час нагадати про рулонні паперові рушники, які згодяться Вам на природі.

ТзОВ “Папір-Мал” представляє три продукти у цій категорії:

Рушники “Експресс” – перший продукт випущений у такому форматі серед наших торгових марок. Рушники торгової марки “Новий Київ” – марки що вже понад 10 років радує своїх клієнтів якістю продукції.

Паперові рушники “Експрес” від торгової марки “Новий Київ” – гаранта 100% якості продукції

Паперові рулонні рушники торгової марки “Malinko” випускаються у упаковці з двух рулонів. Основа для цього паперу рожевого кольору створена спеціально для цієї лінійки рушників.

Рушники паперові “Malinko” – сучасний дизайн і зручна упаковка!

Рушники “Барвінок” від торгової марки “Малинський Папір” – одношарові рушники високої якості з перфорацією. Основною відмінністю цих рушників є чудовий дизайн упаковки, натхнений українськими вишиваними візерунками.

Класичкий український принт – осоливість рушників “Барвінок”

Усі рушники виготовляються з вторинної сировини, що якісно відрізняє їх від виробів-конкурентів так як вони бережуть природу при цьому забезпечуючи той самий рівень якості продукту. Спробуйте і Ви!

Comments are closed.