Технологія переборки вторсировини.

On Січень 18, 2016, Posted by , In Новини компанії, With Коментарі Вимкнено до Технологія переборки вторсировини.

Переробка відходів паперу займає важливе місце у всій галузі вторинної переробки вторсировини. Щодня утворюється величезна кількість макулатури, придатної для повторного використання.
В основному, папір з вторинної сировини йде на виробництво пакувального картону, туалетного паперу та інших видів папери.
Як відомо, целюлозу можна повторно переробляти до семи разів. Тому важливо розуміти, що віджили своє, газети, журнали, коробки, паперову упаковку та офісний папір необхідно збирати і здавати в спеціалізовані пункти прийому макулатури.
Далі про долю макулатури подбають спеціалізовані підприємства по переробці паперу.
Вони зберуть, спресують і доставлять на сортування макулатуру. Після чого, відсортована папір і картон надходять безпосередньо в цех переробки.
Папір вимочують у спеціальних резервуарах, де вона розділяється на волокна, відокремлюють від залишку друкарських чорнил і фарби.
Додатково, більш важкі домішки (металеві включення, клей і т. д) осідають на дні і видаляються для подальшого спалювання та утилізації. Процес очищення і знебарвлення може проходити кілька разів для отримання кондиційного сировини, придатного для подальшого виробництва паперу.
Перероблену очищену целюлозу відправляють на ділянку підготовки, де її обробляють так само, як і целюлозу з деревного волокна. В кінці процесу переробки макулатури отримують новий паперовий продукт.

Comments are closed.