Стильний папір

On Лютий 15, 2018, Posted by , In Зручно користувачу,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до Стильний папір

У цій статті річ піде не просто про папір, а про витвори мистецтва. Уявіть собі, що фантазія сучасних дизайнерів, митців не зупинилась на текстилі. Виявляється зі звичайнісінького паперу можна робити не тільки конструкції оригамі. Вражаючий одяг від відомих дизайнерів – із паперу.

Виникає питання: «В чому сенс такого виду творчості?». Відповідь дуже проста – мистецтво заради мистецтва. Це дуже кропітка робота, що збирає великі зали людей, що бажають побачити це на власні очі. Тож переглянемо добірку самих незвичайних суконь.

В рамках рекламної кампанії представники фірми «Cashmere»  створили унікальну колекцію суконь з туалетного паперуThe White Cashmere Collection, яка, власне, і є їхнім товаром. Вийшли ось такі ніжні сукні, легкі й повітряні, як прикраси для тортів в кондитерській.

The White Cashmere Collection

 

Бразилець Джум Накао (Jum Nakao) теж знає, як здивувати публіку. Він представив свою скандальну колекцію паперових суконь на Тижні Моди в Бразилії. А в кінці показу велів розірвати ці сукні прямо на подіумі. Видовище було вражаюче: паперові шедеври в одну мить перетворювалися в шматки рваного паперу. На підготовку моделей було витрачено 700 годин, а результат роботи був відображений тільки у вигляді фотографій, зате яких видовищних і загадкових!

Jum Nakao

 

Емі М. Філіпс (Amy M. Phillips) і Фейрлайт Хаббард (Fairlight Hubbard) для чергового фотосету вирішили зробити колекцію суконь з газет. Здається, що нічого незвичайного в цьому немає. Але правильний підхід до справи, хороша постановка і світло перетворили ці сукні в розкішні вбрання благородних дам.

Amy M. Phillips

 

Проект модельєра Аннет Мейер (Annette Meyer) присвячений відзначенню 200-річчя дантского письменника Г. Х. Андерсена. В рамках фестивалю була організована виставка паперових суконь, що відносяться до тієї епохи. Досить непроста технологія обробки паперу зробила моделі природними і живими. 650 м паперового полотна розминали руками 70 осіб, щоб отримати ефект справжньої тканини.

Annette Meyer

 

Зої Бредлі (Zoe Bradley) – британська художниця, скульптор і дизайнер. Вона робить не просто одяг з паперу, вона вкладає в кожну модель частинку життя і наповнює її емоціями. У всіх образах відчувається авторський почерк. У неї навіть взуття та аксесуари з паперу! Дизайнер володіє всіма необхідними техніками і кожен раз доводить, що навіть такий незвичайний вид творчості можна зробити високим мистецтвом.

Zoe Bradley

Zoe Bradley

 

Ізабель де Боршграв (Isabelle de Borchgrave) – істинна королева паперової історичної реконструкції. Доведена до досконалості майстерність копіювання історичних костюмів, зробило її неймовірно популярною. Її роботи з паперу виглядають так, що від оригіналу не відрізнити. Ціла команда людей працює над тим, щоб втілити ідеї Ізабель. Неймовірні технології обробки паперу в результаті надають їй вигляду справжньої тканини, від бавовни до атласу.

Isabelle de Borchgrave

Isabelle de Borchgrave

 

Дизайнер Джулі Вандервеллен (Julie VonDerVellen) теж виготовляє паперові наряди, проте особливий інтерес для неї представляє взуття. Туфлі, балетки, кросівки – асортимент вражає. На вигляд цілком пристойна взуття, ось тільки при дощовій погоді може розчинитися прямо у вас на ногах.

Julie VonDerVellen

Julie VonDerVellen

Прагни нового!

Всі фото взято з мережі Інтернет, права належать авторам.

 

Comments are closed.