Співпраця та партнерство з Київським політехнічним інститутом.

On Січень 22, 2020, Posted by , In Новини виробництва, With Коментарі Вимкнено до Співпраця та партнерство з Київським політехнічним інститутом.

З метою впровадження сучасних хімічних технологій у сферу виробництва паперу з макулатурного волокна закладено основи партнерства та співпраці колективу ВО “Папір-Мал” та науковців інженерно-хімічного факультету Київського політехнічного інституту. В змістовній дискусії зі співробітниками кафедри екології та технології рослинних полімерів доц., к.т.н. Дейкун Іриною Михайлівною та ст. викладач, к.х.н. Галиш Вітою Василівною вироблено спільну стратегію співпраці та план заходів на 2020 рік.

Наукове співтовариство Київського політехнічного інституту зробило цінний подарунок трудовому колективу фабрики, а саме поповнило бібліотеку виробництва рідкісними та корисними книгами:

Представник відділу постачання ВО “Папір-Мал” Грищенко Геннадій Віталійович та керівник соціальних проектів підприємства, к. психол. н. Трухан Оксана В’ячеславівна окреслили потреби сучасного виробництва, подякували науковців за готовність до співпраці та партнерства.

Comments are closed.