Щорічний звіт від “Папір-Мал”

On Грудень 27, 2018, Posted by , In Новини виробництва,Новини компанії,Привітання та оголошення, With Коментарі Вимкнено до Щорічний звіт від “Папір-Мал”

Отже ще один рік підходить до кінця, а це означає що прийшов час розповісти про всі найяскравіші події для “Папір-Мал”.

Оновлення каталогу сайту

Кожного року ми намагаємося зробити якість покращення не лише у нашій продукції, її якості, а й у її презентації та етикетці. Щоб стати блище до Вас, наших клієнтів, в цьому році ми оновили фотографії каталогу нашої продукції. Також ми зробили каталог більш інтуїтивно зрозумілим та наповнили його основною інформацією про продукти.

Повага та любов до співробітників

Ми піклуємося не лише про своїх клієнтів, а й про робітників. Тому кожного року на День Народження “Папір-Малу” ми проводимо лотерею, де кожен працівник має шанс виграти цінний подарунок. А для тих, хто не виграв ми все одно влаштовуємо свято!

Турбота про Малин

Ми дуже любимо наше рідне місто Малин. Саме тому нам подобається дарувати місту щось прекрасне, прикрашати його. В цьому році ми подарували місту два крутих місця для селфі та фото – надпис “I love Malin” та скульптуру княза Мала.

Повага до партнерів

Ми поважаємо всіх, хто працює в паперовій промисловості. Всі ми рухаємо Україну до матеріальної стабільності та допомагаємо нашій країні. В цьому році ми виготовили такі надзвичайні вітальні листівки до Дня працівників целюлозно-паперової промисловості.

Також дякуємо всім тим, хто підтримував “Папір-Мал” у соцмережах, приєднався до нас у роботі чи просто читав новини на нашому сайті.

Вітаємо всіх Вас з Новим Роком!

З теплом у сердці, “Папір-Мал”.

 

 

 

Comments are closed.