Річний звіт від “Папір-Мал”

On Грудень 27, 2017, Posted by , In Новини виробництва,Новини компанії,Привітання та оголошення, With Коментарі Вимкнено до Річний звіт від “Папір-Мал”

Перед Новим Роком кожен згадує про минулий рік, всі навколо підводять підсумки зробленого. Папір-Мал не лишається осторонь і також згадує усе найкраще, що ми зробили в цьому році. У цій статті – наш річний звіт, те, як ми провели цей рік!

На початку року, у лютому, дві наші і торгові марки стали переможцями19-й Національний конкурс на кращу упаковку “Українська зірка упаковки 2017”.

Торгова марка “Спеціаль” виграла номінацію “Транспортна упаковка”, а  рушники “Zетка” у картоних багаторазових диспенсерах перемогли у номінації “Упаковка для промислових товарів”.

На рисунку зображено мішок спеціаль в 4 ракурсах

На рисунку зображено промо-фото упаковки рушників Zetka з різних ракурсів

Окрім виробництва продукції «Папір-Мал» також брав активну участь у суспільному житті міста Малин. У цьому році ми стали спонсором велодня. Громада на велосипедах проїхала маршрут на велосипедах, потім приймала участь у корисних активностях. В кінці Велодня організатори вручили дипломи найактивнішим учасникам.

В честь 18-ти річчя ТзОВ «Папір-Мал» громаді міста Малин було подаровано дитячий майданчик. Малеча отримала нове місце для розваг та розважалась на святі разом з нами!

 

До такої визначної дати -18 років ТзОВ “Папір-Мал” ми також провели лотерею та розіграли цінні подарунки. Робітники заводу отримали нові мультиварки, фени, праски та телевізор.

У місті Черкаси «Папір-Мал» також приймає участь у благочинності – ми стали спонсором благодійного марафону «Малятко». Метою марафону було привернути увагу до проблем дітей сиріт та допомогти їм. ТзОВ “Папір-Мал” та Українська Макулатурна Компанія не лишилися байдужими та прийняли участь у марафоні.

Також 1 червня, в День Захисту дітей, ми відвідали реабілітаційний центр КЗ обласний спеціалізований “Будинок дитини”у місті Черкаси. Наше підприємство подарувало дітям нову дитячу пісочницю. А також відвідали свято, яке влаштували працівники Дитячого будинку разом з дітками.

Окрім роботи і благодійності, ми також любимо добре і активно відпочивати. В цьому році ми спробували себе у рафтингу і подолали пороги Південного Бугу. А до купи покорили сусідні гори і насолодилися прекрасною природою України. Уміння працювати в команді необхідно не тільки в офісі, а і під час сплаву по порогам.

Як працівники паперової промисловості, ми поздоровили всіх працівників з професійним святом та влаштували паперову фотозону для працівників фабрики. Було чудово та паперово!

В цьому році фестивалю “Тарасова Гора” виповнилося 15 років. Команда ТзОВ “Папір-Мал” разом зі своїми друзями із міста Малин також відвідала цю круту подію.

Також у цьому році ми святкували день українського козацтва. Поздоровили наше шановне козацтво активними іграми на свіжому повітрю і чудовим настроєм!

В цьому році «Папір-Мал» став ближче до Вас, наших користувачів – ми зробили акцент на соціальних мережах та значно підвищили активність у Фейсбуці, Інстаграмі та Твіттері.

Також ми опублікували 33 статті на сайті за цей рік – з яких більше половини експертні статті про нашу продукцію та папір загалом. Ми отримали більше 20 000 переглядів нашого сайту – і це просто надзвичайно!

Ми створили більше 600 постів у Фейсбук – як розважального, так і рекламного контенту. Завдяки нашій активності ми вдвічі збільшили кількість підпісників.

Сотні «Проектів дня» з паперу та серветок, найкращі поради по стилю в рубриці «Живи стильно» та пости, що познайомили Вас з нашою продукцією.

В цьому році ми активно відповідали на Ваші питання та пропозиції – та будемо продовжувати робити це у майбутньому. Цей рік був успішним та яскравим для нас, ТзОВ «Папір-Мал» – і наступний рік буде ще яскравішим.

Дякуємо всім, хто був цей рік з нами. Ми щиро вдячні всім і кожному, що саме Ви обрали нас. Залишайтесь з нами і у наступному році!

Щиро Ваш, «Папір-Мал»!

Comments are closed.