Папір, як рушійна сила людського прогресу

On Грудень 7, 2017, Posted by , In Зручно користувачу,Новини компанії, With Коментарі Вимкнено до Папір, як рушійна сила людського прогресу

Нині, ми навіть не можемо уявити життя без паперових виробів. Папір оточує нас всюди: починаючи від свідоцтва про народження, шкільного щоденника та заповнення документів на першу роботу, оформлення пенсії. Ми навіть заробляємо на життя – паперові банкноти, що по суті папір.Невеличкий екскурс у нашій статті та приємний сюрприз. Читайте далі!


Тільки уявіть собі: у світі існує понад 400 видів паперу. За останні 20 років споживання паперу у світі, збільшилось з 92 до 208 мільйонів тонн за рік – це 126%. Поява комп’ютерів, різноманітних систем електронного документообороту й інших сучасних технологій – цю тенденцію не змінило. Переважно папір виготовляється з целюлози. Щоб її отримати, використовують лісові породи дерев: найчастіше ялину, сосну та березу, але можна також евкаліпт, тополю, каштан та інші дерева.

Можливості, які нам відкриває папір обмежує лише людська фантазія: цікаво, на скільки її вистачить?

Це пергамент, який розповідає нам про минуле.. що пройшов крізь віки.

Та іноді, папір дає нам сказати те, що ми не можемо озвучити.

Прикладом є чудовий чорно-білий короткометражний мульт про кохання. Оригінальна назва «Paperman», що перекладається як “газетна людина”. Історія про кохання з першого погляду симпатичної дівчини та офісного працівника. Одного разу вони побачилися на залізничній станції, але їхні шляхи розійшлися, здавалося, назавжди. Однак у цій історії хеппі енд, так що дивіться і насолоджуйтеся!

Всі фото та відео взято з Інтернету. Слідкуйте за нами в соцмережах!

Comments are closed.