ПАПЕРОВЕ РУКОДІЛЛЯ

On Квітень 26, 2018, Posted by , In Зручно користувачу,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до ПАПЕРОВЕ РУКОДІЛЛЯ

Ще з давніх часів рукоділлям займалися дівчата, які хотіли здивувати всіх оточуючих своїми талантами. До сих пір збереглася мода на речі, які зроблені своїми руками. До найпопулярнішого рукоділля в наш час належить паперове рукоділля. Сучасні умільці знають різні цікаві факти про паперове рукоділля, які ще з давніх часів дійшли до нас. Читайте далі у статті.

Сучасні митці нерідко створюють проекти з паперу, а деякі навіть заробляють на цьому гроші, продаючи свій талант за допомогою проведення різних майстер-класів.

Якщо Ви дійсно вирішили займатися цікавою справою, і зупинилися на паперовому рукоділлі, то ми розповімо Вам кілька цікавинок про різновиди даної майстерності, які існують у світі:

Мистецтво КВІЛІНГ є створення різноманітних картин за допомогою скручування смужок різної довжини, кольору і розміру. Дане захоплення прийшло до нас з Європи в 15 століття.

ПАП’Є-МАШЕ – одне з видів мистецтва з такою смішною назвою, яка перекладається, як «жувальний папір». Більшість театрів використовують дану техніку для створення декорацій, так як не є секретом те, що декорації, виконані по техніці «пап’є-маше» мають досить міцну і стійку конструкцію.

ОРИГАМІ – мистецтво, яке взяло свій початок в Японії. Так, раніше кожна людина, що належала до вищого стану – аристократи, повинні були володіти цією технікою складання паперу. І тільки на початку 16 століття дане заняття стало вважатися простим захопленням.

СКРАПБУКІНГ– це мистецтво прикраси різноманітних листівок, альбомів і т.д. Так, листівки прикрашаються за допомогою вирізання з паперу різних фігурок, квітів, абстракцій.

Дизайнер з Данії Аннет Майер робить з паперу незвичайної краси сукні, які гідні брати участь в різних виставках і показах мод. Не всі зможуть з першого разу сказати, що представлені сукні даного дизайнера зроблені саме з паперу. Аннет Майер виготовляє різноманітні фасони суконь від стильних молодіжних нарядів до світських вечірніх туалетів.

Більше про СТИЛЬНИЙ ПАПІР читайте у статті.

ДЕКУПАЖ. Дана техніка з’явилася в Європі, коли в моду стала входити розписані меблі з Китаю. Постачальники не могли надавати великі обсяги, які диктував попит, тому продавці примудрялися продавати розписні вироби покриті лаком.

Більше про кожну техніку у наступних статтях. Слідкуйте за нами та створюйте нове!

Всі роботи та фото взято з мережі Інтернет, права належать авторам.

Comments are closed.