“Новий Київ” – торгова марка перевірена часом!

On Лютий 20, 2017, Posted by , In Новини компанії,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до “Новий Київ” – торгова марка перевірена часом!

Цей тиждень присвячено торговій марці “Новий Київ” та її продукції!

Лінійка “Новий Київ” існує вже більше 10 років. За цей час нами було створено багато різних продуктів санітарно гігієнічної продукції.Розглянемо продукцію торгової марки детальніше.

Туалетний папір Новий Київ 80 знак якості для всієї сім’ї

Папір без втулки “Новий Київ” 80 призначений для побутового використання. Зручний і простий, він став супутником багатьох клієнтів на всій території України.

На рискнку зображено Новий Київ 80

Новий Київ 80 ідеальний вибір для Вашої сім’ї

Туалетний папір Люкс 90 – преміальна продукція зі втулкою

Навіть для найвибагливіших клієнтів у Нового Київу є особлива продукція – Люкс 90. Рулон має вигляд, представлений нище.

Диспенсери зі втулкою не проблема – з папером Люкс 90

Вона має втулку для зручної зміни рулону, якісну основу і привабливу ціну – ідеальний баланс для тих, хто любить якість у всьому.

Для кафе, ресторану, офісу – Новий Київ 500

Рулони Новий Київ 500 виготовляються для професіоналів – вони ідеально підійдуть потребам кафе, офісів та ресторанів. Наявність втулки дозволяє використання цього паперу разом з професійними диспенсерами.

Новий Київ 500 – великий об’єм за невеликі гроші!

Перлина марки – туалетний папір Новий Київ 100.

Цей папір – не просто один з найуспішніших продуктів торгової марки «Новий Київ». “Сотка” це як маленька чорна сукня або швейцарський годинник – класика, що не підвласна часу. І туалетний папір Новий Київ 100 без сумнівів є представником цієї так званої “класики”.

На картинці зображено рулон туалетного паперу

“Новий Київ” 100 – незмінний гарант якості.

Назва рулону була обрана по простому принципу – діаметр його складає рівно 100 міліметрів. Туалетний папір 100 торгової марки “Новий Київ” є тією самою, оригінальною “соткою”, для якої і придумали цей розмір. Ідеальне співвідношення якості, економічності та ціни – це те, за що люблять Новий Київ 100 наші клієнти і чого намагаються досягти конкуренти.

Торгова марка “Новий Київ” одна з найстаріших марок, продукцію якої виготовляє ТзОВ “Папір-Мал”. Під цією назвою вже більше 12 років займається виготовленням туалетного паперу та серветок. Досвід, якість, екологічність та зручність використання – це все в ідеальному балансі є у продукції “Новий Київ”.

На рисунку зображено рулони туалетного паперу - зліва направо - Новий Київ 500 без гільзи, Новий Київ 80, Новий Київ Люкс 80, Новий Київ 500 з гільзою та Новий Київ 100.

Лінійка туалетного паперу “Новий Київ”  – для тих, хто цінує досвід.

Comments are closed.