Мистецтво СКРАПБУКІНГУ

On Травень 31, 2018, Posted by , In Зручно користувачу,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до Мистецтво СКРАПБУКІНГУ

Цілий вид мистецтва створювати листівки, оформлювати фото та фотоальбоми. Прикрасити спогади елементами, що будуть нагадувати про подорож чи незабутню мить. Ви можете проявити усі свої здібності та фантазію та створити неповторне. Читайте далі.

СКРАПБУКІНГ – це один з видів так званого хенд мейду (рукоділля) .

Читайте статтю ПАПЕРОВЕ РУКОДІЛЛЯ

Він полягає у виготовленні та оформленні фотоальбомів чи окремих фотографій. Сьогодні до скрапбукінгу відносять і виготовлення привітальних листівок, конвертів, записників.

Історія скрапбукінгу іде з давніх часів: перша згадка про нього з’явилася в Англії у 1598 році. Тоді набуло популярності вклеювання марок, фотографій, цікавих афоризмів, статей до книги з пустими сторінками. Варто додати досить цікаву деталь з життя відомо англійського письменника Марка Твена –  він любив робити альбоми, в яких були лінії клею, щоб прикріплювати до них різноманітні дрібниці, які автор «Пригод Тома Соєра» хотів залишити собі на згадку. До 1901 року він створив близько 57 таких альбомів.

Сьогодні скрапбукінг один із найпоширеніших видів ручної роботи серед жителів Америки та інших країн світу.
Щоб створити власні пам’ятні альбоми, що для цього потрібно? Ваше бажання, вільний вечір і трохи фотографій. Відшукайте улюблені знімки, підготуйте папір і клей (можна навіть просто степлер!) І сідайте творити. А емоції, які у Вас викликають найкращі фотографії, обов’язково передадуться на Вашій роботі, і їх щоразу будуть відчувати читачі Вашого альбому!

Візерунки на папері, прикраси, підписи, які Ви складете – все це нескладно, але всі разом – дуже багато значить для одержувача скрап-подарунка. Тим більше завжди можна познайомитися з чужими роботами, запам’ятати ідеї оформлення, здивуватися фантазії. Скрап об’єднує людей, друзів і незнайомців, адже творчість – прекрасний привід для спілкування, як в Мережі, так і в реальності.

Потрібно так небагато щоб почати – і з кожною новою Вашою скрап-сторінкою Ви отримаєте задоволення від хобі, а дні народження і свята будуть ще одним приводом сісти і зробити дорогий серцю подарунок близьким.

Ваш будинок буде мати ошатний вигляд (адже можна оформити і стіни, і полички, і навіть ручки на дверях), а гості з порога будуть питати: “Є щось новеньке? Покажіть!” Ви нарешті знайдете застосування всім буклетам, конвертам, чеками, квитками, які було так шкода викинути. Цифрові фотографії в комп’ютері – це чудово, але коли Ви виберете з сотень – десяток і прикладіть до них почуття – до цих десяти глядачі поставляться з великою увагою і вони залишать враження надовго.

Особливо важливо зберегти пам’ять про найважливіші події: весілля, народження дитини. Тут вже без альбому не обійтися! Все, що дорого, заслуговує найкращого оформлення. І навіть найпростіші речі – прогулянка в осінньому парку, вечірка в кафе, обід на дачі – час пройде, а “оформлені спогади” назавжди залишаться.

Створюйте та отримуйте задоволення від процесу!

Всі фото взято з мережі Інтернет. Права на них належать авторам.

 

Comments are closed.