День міста у Малині!

On Вересень 17, 2018, Posted by , In Новини компанії,Привітання та оголошення,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до День міста у Малині!

В цьому році у місті Малин відбулось дійсне масштабне святкування Дня Міста! І ми, картонно-паперова фабрика “Папір-Мал” цьому посприяли! Як це було – дізнайтесь з цієї статті.

Святкування проходило у декількох частинах міста – розпочалося з урочистостей у міській адміністрації, де нагородили почесних членів міста та організували міні-концерт.

Пізніше у фабричному парку міста (парк по вул. Гагаріна) було встановлено скульптуру князю Малу і проведено церемонію відкриття.

Перед урочистим перерізанням стрічки відбувся виступ школярів, що розповіли про історію нашого надзвичайного міста та князя Мала.

Це скульптура виготовлена з дерева є спільним проектом влади міста та картонно-паперової фабрики “Папір-Мал”.

Окрім урочистостей у парку та в адміністрації також були проведені масові гуляння у Малинському городищі та у міському парку культури. Було проведено святкові концерти, історичні майстеркласи та просто багато веселих урочистостей.

 

Жителі міста зазначають, що цей День міста був одним з найкращим за останні декілька років. І ми раді що змогли долучитись до святкувань та поздоровити улюблене місто!

З Днем Міста, Малин!

Фоторепортаж взято з сайту Інфо-Малин , права на фотографії належать сайту Інфо-Малин.

Comments are closed.