Цікавинки про картон

On Жовтень 2, 2017, Posted by , In Без рубрики, With Коментарі Вимкнено до Цікавинки про картон

Коротка історія картону

Історія використання гофрованого картону нараховує понад сто років.
Поява гофрованого картону було пов’язано з необхідністю створення не просто пакувального матеріалу, а матеріалу, що забезпечує захист товару від механічного впливу.
Можливість використання гофрованого паперу для пакування вперше була створена американцем, Альбертом Джонсоном, котрий шукав відповідний матеріал для пакування скляних фляг та пляшок. Перший патент на використання цього матеріалу для пакування був зареєстрований 19 грудня 1871 року. Через десятиріччя, в 1881 році в США була випущена перша машина з механічним приводом для створення двошарового гофрокартону та змотування його в рулони. Цікаво? Продовжимо!

Готові до магії гофрокартону?

Основні терміни та їх значення

Гофрокартон – це листи переробленого паперу, що склеєні між собою. Один із листів має хвилеподібну форму. Його і називають гофра. Поєднуючи плоскі та гофровані шари, гофрокартон може бути 2-х, 3-х, 5-ти та навіть 7-ми шаровим. Його використовують в першу чергу для виготовлення транспортної тари. Гофротара є основним пакувальним матеріалом практично для будь-якого товару.

Картон просто неймовірний!

Цікаві факти про картон:

• Картон – найпопулярніший пакувальний матеріал у світі.
• Найдорожчий лист паперу коштує 45000$, як Ви гадаєте що це? Цей лист знайдений на дні Атлантичного океану – меню Титаніка.

Це самий дорогий папір на Землі!

  • Газетний папір зазвичай виготовляється з рослинної маси, яка вбирає та утримує друкарську фарбу. Саме тому папір є прекрасним абсорбентом, здатним поглинати не тільки зайву вологу, але і неприємні аромати. Покладіть пом’яту газету всередину пластикового контейнера або в термос,
    що ввібрав запах їжі, щільно закрийте та залиште на ніч. Результат Вас здивує.
    • У гігієнічних цілях папір почали використовувати з IX століття н.е.

Гофрокартон – виключно ефективний та економічний матеріал для пакування більшості видів товарів, та ще й 100% екологічно чистий продукт. Вартість гофрокартону, доволі таки не висока. В даній ціновій політиці не має другого такого матеріалу, з якого можна було б виготовити також легку, міцну та, що досить важливо, екологічну упаковку. Саме можливість утилізації й дозволяє підтримувати доволі низьку вартість на більшість видів картону.

Цікаві факти, що стосуються гофрокартону, не можуть не здивувати. Творчі, креативні люди створюють просто дивуючи речі з нього. Наприклад, використовують для створення об’ємних картин.

Багато шарів паперу перетворюються у витвір мистецтва.

Неймовірна краса!

Зручна упаковка спагеті, з поділом на порції.

Полюбляєш фісташки та креатив? Заціни дизайн.

Просто та зрозуміло.

Морозне світло!

Креативно і просто!

А Ви обрали б ці макаронні вироби?

Пиття чаю стає цілою чайною церімонією.

Чайна футболка)))

Ці чудові метелики не лише підіймають настрій. а й не дають нитці пакетика втонути!

За таку хованку твій улюбленець полюбить тебе ще більше =)

Печиво тільки з печі.

Від такого кексу не відмовиться ніхто!

Для справжніх поціновувачів музики.

Куди ж ми без гумору?!

Comments are closed.