Безпека та якість санітарно-побутової продукції

On Січень 6, 2016, Posted by , In Новини виробництва,Новини компанії, With Коментарі Вимкнено до Безпека та якість санітарно-побутової продукції

Зараз важко уявити наше життя без предметів першої необхідності, до яких належить продукція санітарно-побутового призначення.
Вироби паперові санітарно-побутові – це невід’ємний засіб щоденної гігієни одноразового використання, який може бути повторно перероблений.
Частка даних виробів у діяльності целюлозно-паперової промисловості з кожним роком зростає і сягає приблизно 10%. На сьогодні в Україні спостерігається наступна тенденція споживання виробів паперових санітарно-побутових: туалетний папір – 84%, серветки – 7%, носові хустинки – 5%, рушники – 3%, простирадла та скатертини – 1%.
Споживання паперових виробів, в свою чергу, пов’язано з безпосереднім контактом зі шкірою та слизовою оболонкою людини. Тому дуже важливо, щоб саме ця категорія продукції відповідала найвищим вимогам безпеки.
Необхідно також враховувати й те, що переважна більшість таких виробів призначена для одноразового застосування і утворює 100% відхід.
Одним із шляхів мінімізації впливу виробництва паперових виробів є використання в якості сировини 100 % макулатури, впровадження більш чистих технологій виробництва.

Comments are closed.