8 лайфхаків зі втулки

On Лютий 22, 2018, Posted by , In Зручно користувачу,Тема тижня, With Коментарі Вимкнено до 8 лайфхаків зі втулки

Втулки від туалетного паперу не сміття, а поле для творчості. Не поспішайте їх викидати! Для Вас було підготовлено 8 лайфхаків, як їх можна використати. Читайте та створюйте!

Більшість старих і непотрібних речей можна перетворити в цікаві та корисні вироби для дому. Головне, увімкнути фантазію та уяву, і творити.

Майстри цієї справи давно знають, що така банальна річ, як втулка від туалетного паперу може послужити матеріалом для різноманітних творчих проектів. Діапазон широкий – від незвичайних прикрас до дуже практичних речей для дому.

Тож, найцікавіші і вкрай корисні ідеї для виробів зі втулок з-під туалетного паперу

1.Підставка під смартфон

Просто та зі смаком. Додай до втулки чотири канцелярські кнопки, щоб зробити конструкцію стійкою, трохи декору на твій смак, щоб підставка стала стильною – і насолоджуйся своїм творінням.

 

2.Годівниця для птахів

Ще з дитинства нас вчили піклуватися про птахів на зимний сезон. За допомогою втулки можна створити альтернативний варіант годівниці для птахів, для цього знадобиться набагато менше часу і матеріалів. Все, що необхідно – намазати втулку від туалетного паперу арахісовим маслом і посипати кормом для птахів. Знайти гарне місце, де можна повісити.

 

3.Ящик та тримач для кабелів

Дуже зручна і практична річ. У такому ящику завжди буде панувати порядок, кабелі більше не будуть сплутуватися, і легко буде знайти потрібний. Кабелі можна зберігати не тільки в коробці, а ось в такому зручному тримачі. Це зручно для тих кабелів, якими Ви постійно користуєтесь.

 

4.Стаканчик для рослин

Втулки від туалетного паперу виготовлені з картону, а це значить, що вони більш екологічні, ніж пластик. Тому з них вийдуть прекрасні горщики для рослин. А зробити – дуже просто! Для цього Вам потрібно всього лише зробити чотири надрізи і скласти так, щоб вони згиналися всередину і сформували стійке дно стаканчика. В зробленого власноруч стаканчику, можна вирощувати все, що Вам подобається.

 

5.Для тих, хто полюбляє хлопавки

Ви можете самостійно зробити хлопавку. З інструкцією ознайомтесь за посиланням: http://poradu24.com/dim/yak-zrobiti-xlopavku-na-novij-rik-svo%D1%97mi-rukami-v-domashnix-umovax-pokrokova-instrukciya-foto.html

 

6.Органайзери

Зручні підставки для олівців, ручок, пензликів. Для цього знадобиться основа, клей та ножиці. При бажанні, можна оздобити чи покрасти фарбою з балончика.

 

7.Пенал

Також Ви можете створити пенал. Для цього необхідно: один достатньо широкий і довгий картонний циліндр або два циліндри з однаковим діаметром, тканина, можна фетр, замок-блискавка, ножиці, олівець, швейні нитки та голка, канцелярський ніж. Тепер можете створювати.

 

8.Прикраси для дачного будинку чи садиби

Зі втулок для туалетного паперу можна придумати просто незліченну кількість декору і прикрас для дому. Тут все залежить від Вашої фантазії.

 

Та на останок, Junior Fritz Jacquet робить кумедні обличчя просто із втулки з-під туалетного паперу.

Та дивовижні історії з паперу

Втулки від туалетного паперу – це те, що ми неминуче накопичуємо і просто викидаємо. Але чому б не застосувати їх для чогось корисного?

Тепер у Вас є ідеї, зберігайте цю статтю собі на сторінку Фейсбука))

Всі фото взято з мережі Інтернет, права на них належать авторам.

Comments are closed.